| ASIN | B09TS7FJGK |
| Bearing Number | UC205-16 |
| Bearing Type | Ball Bearing |
| Best Sellers Rank | #43,132 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #16 in Mounted Pillow Block Bearings |