| ASIN | B0C345M3T7 |
| Additional Features | Noise Cancellation |
| Age Range Description | Adult |
| Antenna Location | Listening to Music, Travel, Work, Study, Home Leisure |
| Audio Driver Type | Dynamic Driver |
| Battery Average Life | 8 Hour |
| Battery Charge Time | 1.5 Hour |
| Best Sellers Rank | #3,272 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #230 in In-Ear Headphones |
| Bluetooth Range | 10 Meters |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Brand | Sony |
| Built-In Media | Wireless Charging Case |
| Cable Features | Without Cable |
| Carrying Case Color | Silver |
| Carrying Case Material | plastic |
| Color | Silver |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Control Method | Remote |
| Control Type | Voice Control |
| Controller Type | Touch |
| Country of Origin | China |
| Customer Reviews | 3.6 3.6 out of 5 stars (5,670) |
| Earpiece Shape | Rounded |
| Enclosure Material | Plastic |
| Frequency Range | 20 Hz - 20,000 Hz |
| Frequency Response | 2.4 GHz |
| Global Trade Identification Number | 00027242925618 |
| Headphone Folding Features | In Ear |
| Headphone Jack | 3.5 mm Jack |
| Headphones Ear Placement | In Ear |
| Impedance | 16 Ohms |