| ASIN | B09B221Q7K |
| ASIN | B09B221Q7K |
| Active Ingredients | ceramide |
| Age Range Description | Adult |
| Benefits | Hydrating |
| Best Sellers Rank | 12,737 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) 373 in Face Day Care Creams |