SMI100-AC, Hardwire Interconnect Smoke Alarm with Battery Backup, 1-Pack
| ASIN | B0CJMN3443 |
| Alarm | Smoke Alarm |
| Best Sellers Rank | #210 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #2 in Smoke Detectors & Fire Alarms |
| Brand | First Alert |
| Built-In Media | Easy Adapter Plug, 9V Alkaline Battery |