brand: "chloe"
price: "KD 0.15"
currency: KWD
in_stock: false
reviews_count: 11
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# 333 glass pieces 100W max power E26 bulb compatible Chloe Lighting CH33313VI16-TL2 "Cooper" Tiffany-Style Victorian 2 Light Table Lamp 16" Shade
**Brand:** chloe
**Price:** KD 0.15
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Summary
> ✨ Light Up Your Life with Timeless Elegance!
## Quick Answers
- **What is this?** Chloe Lighting CH33313VI16-TL2 "Cooper" Tiffany-Style Victorian 2 Light Table Lamp 16" Shade by chloe