price: "KD 5.50"
currency: KWD
in_stock: true
reviews_count: 13
store_origin: KW
region: Kuwait
---
**Price:** KD 5.50
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **How much does it cost?** KD 5.50 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN  | B07H41QWYX |
| Accessibility  | Learn more |
| Best Sellers Rank | #319,421 in Kindle Store ( See Top 100 in Kindle Store ) #28 in Photography Equipment (Kindle Store) #89 in Digital Photography (Kindle Store) #142 in Photography Equipment (Books) |