title: "PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS ERA-3AED470V"
brand: "panasonic electronic components"
price: "KD 2.79"
currency: KWD
in_stock: false
url: https://www.desertcart.com.kw/products/10533028-panasonic-electronic-components-era-3aed470v
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS ERA-3AED470V
**Price:** KD 2.79
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS ERA-3AED470V by panasonic electronic components
- **How much does it cost?** KD 2.79 with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- panasonic electronic components enthusiasts
## Why This Product
- Trusted panasonic electronic components brand quality
## Description
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS - ERA-3AED470V - THIN FILM; RESISTOR; 47OHM; 100mW; ±0.5%