title: "Blue Tongue Boots (BTGBTST11) Black 6\" Slip On Boot, Size 11"
brand: "blue tongue boots"
price: "KD 8.21"
currency: KWD
in_stock: false
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# Blue Tongue Boots (BTGBTST11) Black 6" Slip On Boot, Size 11
**Brand:** blue tongue boots
**Price:** KD 8.21
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Blue Tongue Boots (BTGBTST11) Black 6" Slip On Boot, Size 11 by blue tongue boots