brand: "modern fan"
price: "KD 167.64"
currency: KWD
in_stock: true
category: "Hi"
url: https://www.desertcart.com.kw/products/127323131-modern-fan-co-lap-fm-gw-50-wh-nl-003
store_origin: KW
region: Kuwait
---
**Brand:** modern fan
## Best For
- modern fan enthusiasts
## Why This Product
- Trusted modern fan brand quality
## Features
- 11.9" Height, Top to Bottom - Model# LAP-FM-GW-50-WH-NL-003
- Galvanized Finish with 4 x 50" White Plywood Blades