title: "Guess GU1967-032-51 Men’s Optical Frame"
brand: "guess"
price: "KD 56.82"
currency: KWD
in_stock: false
category: "product"
url: https://www.desertcart.com.kw/products/137084289-guess-gu1967-032-51-men-s-optical-frame
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# Guess GU1967-032-51 Men’s Optical Frame
**Brand:** guess
**Price:** KD 56.82
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Guess GU1967-032-51 Men’s Optical Frame by guess
- **How much does it cost?** KD 56.82 with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- guess enthusiasts
## Why This Product
- Trusted guess brand quality
## Description
Guess GU1967-032-51 Men's Optical FrameFeatures;Type: Optical FramesGender: MenMatetrial: MetalFrame Color: GoldFrame Shape: RoundBridge width: 20 mmCaliber: 51 mmLens height: 47 mmTemple length: 145 mmMain  Brand Guess General  Target Group Men  Type Frames Sun Glasses  Frame Material Metal  Frame Shape Round  Size Bridge width: 20 mm, Caliber: 51 mm, Lens height: 47 mm, Temple length: 145 mm  Frame Color Gold