title: "MEAN WELL Well GST60A48-P1J Desktop Power Supply, Fixed Voltage 48V/DC 1.25A 60W"
price: "KD 15.36"
---
# MEAN WELL Well GST60A48-P1J Desktop Power Supply, Fixed Voltage 48V/DC 1.25A 60W
**Price:** KD 15.36
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** MEAN WELL Well GST60A48-P1J Desktop Power Supply, Fixed Voltage 48V/DC 1.25A 60W
- **How much does it cost?** KD 15.36 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Images
## Frequently Bought Together
- MeanWell MEAN WELL Well GST60A48-P1J Desktop Power Supply, Fixed Voltage 48V/DC 1.25A 60W
- Noctua NF-A4x20 FLX, Premium Quiet Fan, 3-Pin (40x20mm, Brown)
- Noctua NF-A4x10 FLX, Premium Quiet Fan, 3-Pin (40x10mm, Brown)