title: "Ruland PSMR32-12-11-A 7075 Aluminum Beam Coupling, 4-Beam Set Screw Style, 12 mm x 11 mm Bores, 31.8 mm OD, 38.1 mm Length"
brand: "ruland"
price: "FREE"
currency: KWD
in_stock: false
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# Ruland PSMR32-12-11-A 7075 Aluminum Beam Coupling, 4-Beam Set Screw Style, 12 mm x 11 mm Bores, 31.8 mm OD, 38.1 mm Length
**Brand:** ruland
**Price:** FREE
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Ruland PSMR32-12-11-A 7075 Aluminum Beam Coupling, 4-Beam Set Screw Style, 12 mm x 11 mm Bores, 31.8 mm OD, 38.1 mm Length by ruland