title: "Vitamin D3-1000IU - 1 Daily Supplement 130 Capsules"
brand: "ostelin"
price: "KD 27.80"
currency: KWD
in_stock: true
reviews_count: 1
category: "Ostelin"
store_origin: KW
region: Kuwait
---
**Brand:** ostelin
**Price:** KD 27.80
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> ☀️ Stay strong, stay radiant — your daily sunshine in a capsule!
## Quick Answers
- **What is this?** Vitamin D3-1000IU - 1 Daily Supplement 130 Capsules by ostelin
- **How much does it cost?** KD 27.80 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- ostelin enthusiasts
## Why This Product
- Trusted ostelin brand quality
## Key Features
- • **Daily Dose of Vitality:** 1000 IU Vitamin D3 to fuel your immune and bone health every day
## Overview
## Description
## Features
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B07ZM1NYGJ |
| ASIN  | B07ZM1NYGJ |
| Age Range Description | Adult |
| Best Sellers Rank | #301,510 in Health & Household ( See Top 100 in Health & Household ) #1,059 in Vitamin D Supplements |