title: "OMNIHILAC /DC Power Adapter Compatible with PHIHONG PSA15R-240P Switching Cable PS"
brand: "omnihil"
price: "KD 9.12"
---
# OMNIHILAC /DC Power Adapter Compatible with PHIHONG PSA15R-240P Switching Cable PS
**Brand:** omnihil
**Price:** KD 9.12
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **How much does it cost?** KD 9.12 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- omnihil enthusiasts
## Why This Product
- Trusted omnihil brand quality
## Description
## Features
- About this item
- Adapter Rating: World Wide 100V ~ 240V 50/60Hz - UL LISTED -8 Foot Total Cord Length     All products are tested to exceed/meet standard specification     OVP, OCP, SCP Protection (OVP: Over Voltage output Protection. OCP: Over Current output Protection. SCP: Short Circuit output Protection)     5 YEAR FREE WARRANTY     3RD PARTY NON OEM PARTS     Does Not Contain:  Alkaline /  Nickel / NIMH or Lithium Ion Batteries.     The image shown here is indicative ONLY. If there are any inconsistencies between the image and the actual product, the actual product WILL govern.