title: "Coilhose PneumaticsPFE41004TR Flexeel Reinforced Polyuretha"
price: "KD 97.58"
---
# Coilhose PneumaticsPFE41004TR Flexeel Reinforced Polyuretha
**Price:** KD 97.58
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Coilhose PneumaticsPFE41004TR Flexeel Reinforced Polyuretha
- **How much does it cost?** KD 97.58 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B000CJB0U8 |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #135,811 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #223 in Air Tool Hoses |