title: "QUY LCD Screen 15.6 inch LP156WF6-SPA1 1920 x 1080 eDP 30pins Slim Glossy WUXGA"
brand: "generic"
price: "KD 49.73"
currency: KWD
in_stock: true
reviews_count: 4
url: https://www.desertcart.com.kw/products/44658995-quy-lcd-screen-15-6-inch-lp156wf6-spa1-1920-x
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# QUY LCD Screen 15.6 inch LP156WF6-SPA1 1920 x 1080 eDP 30pins Slim Glossy WUXGA
**Brand:** generic
**Price:** KD 49.73
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** QUY LCD Screen 15.6 inch LP156WF6-SPA1 1920 x 1080 eDP 30pins Slim Glossy WUXGA by generic