brand: "rustins"
price: "KD 18.68"
currency: KWD
in_stock: true
reviews_count: 13
category: "Rustins"
store_origin: KW
region: Kuwait
---
**Brand:** rustins
**Price:** KD 18.68
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🖌️ Transform your woodwork fast — flawless finish, zero compromise!
## Best For
- rustins enthusiasts
## Why This Product
- Trusted rustins brand quality
## Features
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B003UGRLDU |
| Batteries Required? | No |
| Batteries included? | No |
| Best Sellers Rank | 6,701 in DIY & Tools ( See Top 100 in DIY & Tools ) 26 in Varnish 172 in Stain |