brand: "kidz kollectionz"
price: "KD 14.69"
---
# KIDZ KOLLECTIONZ66" x 72" Horses White Curtains With Tie Backs, Pencil Pleat, Novelty Kids Pony Equestrian Show Silhouette, Grey Pink Orange Teal Green Blue Red
**Brand:** kidz kollectionz
**Price:** KD 14.69
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** KIDZ KOLLECTIONZ66" x 72" Horses White Curtains With Tie Backs, Pencil Pleat, Novelty Kids Pony Equestrian Show Silhouette, Grey Pink Orange Teal Green Blue Red by kidz kollectionz
- **How much does it cost?** KD 14.69 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- kidz kollectionz enthusiasts
## Why This Product
- Trusted kidz kollectionz brand quality
## Description
## Features
- Horses White - Pencil Pleat Top Curtain Set
- Set Includes : 1 Pair Of Curtains (66" Wide x 72" Drop) &amp; Matching Tie Backs (24") (approx.)