title: "Deran 501-16-BK/WH 16\" Hardback Dulcote Empire Lamp Shade, 6\" x 16\" x 125\", Black/White"
brand: "deran"
price: "KD 64.45"
currency: KWD
in_stock: true
category: "Tools &amp; Home Improvement"
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# Deran 501-16-BK/WH 16" Hardback Dulcote Empire Lamp Shade, 6" x 16" x 125", Black/White
**Brand:** deran
**Price:** KD 64.45
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Deran 501-16-BK/WH 16" Hardback Dulcote Empire Lamp Shade, 6" x 16" x 125", Black/White by deran