title: "Aries (AF-20-2014-BB) 20\" x 4.5\" (4 lb) KDF-55/GAC Filter"
brand: "aries filterworks"
price: "KD 59.82"
currency: KWD
in_stock: false
category: "Kitchen"
url: https://www.desertcart.com.kw/products/56541057-aries-af-20-2014-bb-20-x-4-5-4
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# Aries (AF-20-2014-BB) 20" x 4.5" (4 lb) KDF-55/GAC Filter
**Brand:** aries filterworks
**Price:** KD 59.82
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Aries (AF-20-2014-BB) 20" x 4.5" (4 lb) KDF-55/GAC Filter by aries filterworks