title: "CADDOCK MP9100-50.0-1% RESISTOR, CURRENT SENSE, 50 OHM, 100W, 1%"
price: "KD 22.51"
---
# CADDOCK MP9100-50.0-1% RESISTOR, CURRENT SENSE, 50 OHM, 100W, 1%
**Price:** KD 22.51
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** CADDOCK MP9100-50.0-1% RESISTOR, CURRENT SENSE, 50 OHM, 100W, 1%