title: "OR30X2VIT Viton O Ring 30mm x 2mm"
brand: "bearing station"
price: "KD 3.93"
currency: KWD
in_stock: true
category: "Automotive"
url: https://www.desertcart.com.kw/products/58697111-or30x2vit-viton-o-ring-30mm-x-2mm
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# OR30X2VIT Viton O Ring 30mm x 2mm
**Brand:** bearing station
**Price:** KD 3.93
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** OR30X2VIT Viton O Ring 30mm x 2mm by bearing station