brand: "procom"
price: "KD 92.10"
currency: KWD
in_stock: true
reviews_count: 8
category: "Pro Com"
store_origin: KW
region: Kuwait
---
**Brand:** procom
**Price:** KD 92.10
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🔥 Stay warm, stylish, and worry-free—heat your space like a pro!
## Best For
- procom enthusiasts
## Why This Product
- Trusted procom brand quality
## Description
Review: Wall heater - This is a good little heater, so far no issues.
## Features
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B0CD1SSDTS |
| Best Sellers Rank | #262,105 in Home & Kitchen ( See Top 100 in Home & Kitchen ) #2 in Indoor Natural Gas Space Heaters |