brand: "millennium lighting"
price: "KD 62.10"
---
# Millennium Lighting RRWS18-CP RSCK-RS1-CP 18" Radial Wave Shade With 24" Stem Kit Pendant Light (Copper)
**Brand:** millennium lighting
**Price:** KD 62.10
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Millennium Lighting RRWS18-CP RSCK-RS1-CP 18" Radial Wave Shade With 24" Stem Kit Pendant Light (Copper) by millennium lighting
- **How much does it cost?** KD 62.10 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- millennium lighting enthusiasts
## Why This Product
- Trusted millennium lighting brand quality
## Description
Wattage: 200 Shade Height: 11.25" Shade Width: 18" Canopy Height: 2" Canopy Diameter: 5.75" Wire Length: 100"