title: "60W (2 x up to 30W), Vadsbo, LCC60MCM, LED Driver and LED Dimmer for Multiple Control by DALI, DMX, Push Button Retractive switches and 0/1-10V"
brand: "vadsbo"
price: "KD 68.38"
currency: KWD
in_stock: true
url: https://www.desertcart.com.kw/products/64383712-60w-2-x-up-to-30w-vadsbo-lcc60mcm-led-driver
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# 60W (2 x up to 30W), Vadsbo, LCC60MCM, LED Driver and LED Dimmer for Multiple Control by DALI, DMX, Push Button Retractive switches and 0/1-10V
**Brand:** vadsbo
**Price:** KD 68.38
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** 60W (2 x up to 30W), Vadsbo, LCC60MCM, LED Driver and LED Dimmer for Multiple Control by DALI, DMX, Push Button Retractive switches and 0/1-10V by vadsbo
- **How much does it cost?** KD 68.38 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- vadsbo enthusiasts
## Why This Product
- Trusted vadsbo brand quality
## Description