title: "N173HHE-G32 REV.C2 LED LCD FHD 17.3\" GSYNC 120Hz Gaming Display - Screen Only"
brand: "innolux"
price: "KD 4.76"
currency: KWD
in_stock: false
reviews_count: 3
url: https://www.desertcart.com.kw/products/71806174-n173hhe-g32-rev-c2-led-lcd-fhd-17-3-gsync
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# N173HHE-G32 REV.C2 LED LCD FHD 17.3" GSYNC 120Hz Gaming Display - Screen Only
**Brand:** innolux
**Price:** KD 4.76
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** N173HHE-G32 REV.C2 LED LCD FHD 17.3" GSYNC 120Hz Gaming Display - Screen Only by innolux