price: "KD 18.36"
currency: KWD
in_stock: false
**Price:** KD 18.36
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **How much does it cost?** KD 18.36 with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B07V8SJR7D |
| Additional Features | Travel |
| Age Range Description | Adult |
| Best Sellers Rank | #590,023 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #25,681 in Headphone Cases |