title: "BLUE PANTHER0.46 mm Thin Guitar Picks, Set of 5"
price: "KD 9.98"
currency: KWD
in_stock: true
url: https://www.desertcart.com.kw/products/741949508-blue-panther0-46-mm-thin-guitar-picks-set-of-5
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# BLUE PANTHER0.46 mm Thin Guitar Picks, Set of 5
**Price:** KD 9.98
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** BLUE PANTHER0.46 mm Thin Guitar Picks, Set of 5
- **How much does it cost?** KD 9.98 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Images
## Frequently Bought Together
- "INTERN SOPRANO 21" UKULELE WITH BAG (BLACK)