title: "UNIFY Surgical Nylon Sutures. #M-N318R19 Non-Absorbable. Mono Black. Size 3/0. 18\"/45cm Thread. 19mm 3/8 Circle R/C Needle (FS-2/C-6). 12 Foil Packs/Box."
brand: "ad surgical"
price: "KD 0.19"
currency: KWD
in_stock: false
category: "BISS"
store_origin: KW
region: Kuwait
---
# UNIFY Surgical Nylon Sutures. #M-N318R19 Non-Absorbable. Mono Black. Size 3/0. 18"/45cm Thread. 19mm 3/8 Circle R/C Needle (FS-2/C-6). 12 Foil Packs/Box.
**Brand:** ad surgical
**Price:** KD 0.19
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** UNIFY Surgical Nylon Sutures. #M-N318R19 Non-Absorbable. Mono Black. Size 3/0. 18"/45cm Thread. 19mm 3/8 Circle R/C Needle (FS-2/C-6). 12 Foil Packs/Box. by ad surgical