| ASIN | B07RR8HK8B |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #23,484 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #268 in Dryer Replacement Parts |