| ASIN | B003UJYZDG |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #25,618 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #18 in Temperature Probes & Sensors |