| ASIN | B000FCCZ5Q |
| Additional Features | Temperature Display |
| Backlight | Yes |
| Best Sellers Rank | #51,398 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #25 in Home Nonprogrammable Thermostats |