| ASIN | B08S3WBXK2 |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Best Sellers Rank | #722,409 in Cell Phones & Accessories ( See Top 100 in Cell Phones & Accessories ) #6,249 in Cell Phone Replacement Batteries |