| ASIN | B08S8RWNV5 |
| ASIN | B08S8RWNV5 |
| Age Range Description | Adult |
| Batteries | 1 AAA batteries required. (included) |
| Best Sellers Rank | #12,682 in Health & Household ( See Top 100 in Health & Household ) #30 in Sonic Toothbrushes |