Coilhose PneumaticsPFE41004TR Flexeel Reinforced Polyuretha
| ASIN | B000CJB0U8 |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #135,811 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #223 in Air Tool Hoses |