| ASIN | B086DFCS7Y |
| ASIN | B086DFCS7Y |
| Best Sellers Rank | 38,774 in Baby Products ( See Top 100 in Baby Products ) 260 in Food Storage (Baby Products) |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Brand Name | NutriBullet |
| Colour | Blue |
| Customer Reviews | 4.7 4.7 out of 5 stars (14,557) |
| Is the item dishwasher safe? | Yes |
| Item Dimensions D x W x H | 13.7D x 13.2W x 27.9H centimetres |