| ASIN | B004DEOPFU |
| Best Sellers Rank | #511,245 in Patio, Lawn & Garden ( See Top 100 in Patio, Lawn & Garden ) #1,009 in Swimming Pool Chlorine |
| Brand | GLB Pool and Spa Products |
| Brand Name | GLB Pool and Spa Products |
| Customer Reviews | 4.0 out of 5 stars 38 Reviews |
| Included Components | GLB Super Charge Shock (Cal-Hypo) 1 lb |
| Item Form | Granular |
| Item Type Name | 71428A |