| ASIN | B09WVJPF2F |
| Best Sellers Rank | #20,154 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) #108 in Automotive Code Readers & Scan Tools |
| Brand Name | BODAC |
| Customer Reviews | 4.5 4.5 out of 5 stars (680) |
| Item Dimensions L x W x H | 5.7L x 4.6W x 2.4H centimeters |