| ASIN | B003YHCLYO |
| Batteries Required? | No |
| Batteries included? | No |
| Best Sellers Rank | 261,464 in DIY & Tools ( See Top 100 in DIY & Tools ) 2,535 in Screws (DIY & Tools) |