📺 Elevate your living room with smart HD brilliance—because your downtime deserves the best!
T**W
Great TV lots of features
I purchased this Panasonic TV for our small lounge and have to say it is a great set. Picture quality is good and it features a wide range of smart apps for viewing services such as Youtube, Amazon, etc. Wifi enabled this is an easy to use and good quality TV. Recommended for those who need a 32" set.
R**R
Wow, a TV with good soung!
This I love, a TV with GOOD SOUND, so many sound real tinny.I got it to take it with me on my travels and this 24" fits neatly behind my driving seat.Mainly I bought it for the built in media player (for videos on a small hard drive), but I also have a small DVD player that I can use too (connected via an HDMI lead). Perfect..
C**S
This TV was purchased to replace two 19 inch Panasonic ...
This TV was purchased to replace two 19 inch Panasonic units --- which were both purchased at the same time and both failed at the same time with the same fault. I suspect that these sets had a built-in self-destructive mechanism and as such I now have reservations about buying any more Panasonic TVs.
S**R
Still tweaking...
A**R
This is a great little 32” TV
S**2
Panasonic Quality
Panasonic 24inch tv with freeview and internet for Amazon & NetFlix filmsEasy Installation no silly menuesGreat Remote Control again easy to useValue for money