| ASIN | B07T5BN3P2 |
| Additional Features | Non Comedogenic |
| Age Range (Description) | Adult |
| Best Sellers Rank | #3,598 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #1 in Makeup Cleansing Oils |