| ASIN | B0CR6V6MGR |
| Best Sellers Rank | #18,369 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #1 in Bathroom Vanity Sink Tops |
| Brand | JONATHAN Y |
| Brand Name | JONATHAN Y |
| Color | White |
| Customer Reviews | 4.3 out of 5 stars 257 Reviews |
| Drain Type | Pop-Up |
| Finish Types | Glossy |
| Global Trade Identification Number | 00196868078326 |
| Hole Count | 3 Units |
| Included Components | Vanity Sink Top |
| Installation Type | Countertop |
| Item Dimensions D x W x H | 18.25"D x 24"W x 6.5"H |
| Item Type Name | Vanity Sink Top |
| Item Weight | 25.57 Pounds |
| Manufacturer | JONATHAN Y |
| Manufacturer Part Number | SNK1001A |
| Material | Ceramic |
| Material Type | Ceramic |
| Model Number | SNK1001A |
| Product Dimensions | 18.25"D x 24"W x 6.5"H |
| Shape | Rectangular |
| Size | 24 Inch |
| Style | Basics;Classic;Casual;Minimalist;Traditional;Coastal;Global |
| UPC | 196868078326 |
L**R
Jonarhan JY vanity sink basin
A**R
Beautiful Sink
Q**O
top-mount
R**H
Price was Great. Functionality, they need to be wiped down after every water activation.
Very nice sinks but need to be cleaned after each use.
C**D
WHITE-JONATHAN Y SNK1001A Ancillary 3-Hole 24 in. Perfect