| ASIN | B0DB8RQSKV |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #464,429 in Patio, Lawn & Garden ( See Top 100 in Patio, Lawn & Garden ) #5,494 in Pressure Washer Accessories |